Tyč teleskopická pro GOPRO POV POLE 37|SP GADGETS|Divers Direct
Tyč teleskopická pro GOPRO POV POLE 37
POVPOLE37
SP GADGETS
SP POV POLE 37" je kompaktní a velmi snadno ovladatelná teleskopická tyč, kterou si díky jejímu otočnému zámku, můžete nastavit na délku, která Vám bude přesně vyhovovat.
Počet
Login or Register For Quotation Options
Popis
SP POV POLE 37"
Popis produktu:
SP POV POLE 37", je kompaktní a velmi snadno ovladatelná teleskopická tyč, kterou si díky jejímu otočnému zámku, můžete nastavit na délku, která Vám bude přesně vyhovovat. V základní poloze měří 285 mm., v maximálním rozsahu nabízí délku  925 mm!
Díky velmi příjemnému a stabilnímu gripu, nabízí perfektní stabilitu úchopu.
Materiál velmi lehká, stabilní a pevná slitina kovu.
Balení obsahuje:
  • SP POV POLE 37"