Bruska úhlová hydraulická HAG230 UW Hycon|HYCON|Divers Direct
Bruska úhlová hydraulická HAG230 UW Hycon
HAG230UW
HYCON
Počet
Login or Register For Quotation Options
Popis
HYCON Ruční hydraulická úhlová bruska HAG230 UW pro podvodní použití
Technická data
Číslo položky:3030230
Hmotnost:
  • Bez hadic, kotouče a krytu: 3,6 kg / 7,9 lbs
  • Bez hadic a kotouče: 4,2 kg / 9,2 lbs
  • S hadicemi, bez kotouče: 6,4 kg / 14,1 lbs
Kotouč:
  • Průměr: Ø230 mm
  • Maximální hloubka řezání: 80 mm
Oleje:
  • Průtok: 20–46 LPM / 5–12 GPM
Tlak:
  • Pracovní tlak: 120 bar
  • Maximální tlak: 160 bar
  • Maximální návratový tlak: 40 bar / 580 psi